Musturs forums: mašīnadīšana

http://www.musturs.lv/forums/topic.php?id=12:28657

Aijucītis, 01-07-2007 23:07:32
Sveiki Musturā! Dodiet, jel, kādu padomu. Vai ir iespējams nopelnīt iztiku ar adīšanu?!
Adīt man ir paticis vienmēr. Tā kā ideju bija tik daudz, ka ar rokām adot tās nespēju realizēt, tad pirms 5 gadiem apmeklēju Burdas mašīnadīšanas kursus. Tur arī uzzināju, cik maksā laba adāmmašīna(!!!)- tas bija nereāls pirkums. Atmetu domu par adīšanu, jo ņemt kredītu, lai pirktu tik dārgu mantu nezinot vai tā atmaksāsies skaidrais saprāts aizliedza. Tad nu nolaidos uz zemes, aizgāju studēt(juristos) un nesen sāku strādāt bankā. Esmu iegrimusi baigās pārdomās par dzīvi, jo tas darbs man nav pie sirds. Saprotu, ka diez vai vēlos veidot karjeru bankā, jo, lai gan alga ir OK, darbs ir ... nu, man nepatīk. Vēlētos būt pati sev saimniece un darīt to, kas patīk, un ja vēl ar to varētu nopelnīt naudu...

Tāda, lūk, grēksūdze.
P.S. Tagad tā adāmmašīnas cena arī vairs neliekas tik šaušalīga.

kate, 11-03-2008 09:36:00
Adīšana, Aijucītis, ir smags darbs. Piekam jāizdabā klientam, bet kā tu zini klienti pie mums ir nezinoši ko grib un maksāt par adīšanas darbu arī neviesai grib. Es ieteiktu ar adīšanu aizpildīt savu brīvo laiku, nedarot ģimenei pāri ar darba algu. Ja nopelnīsi pietiekoši, var ardievas teikt darbam bankā. bet adīšanas mašīna ir laba lieta, daudzas idejas ar to var realizēt ātri un kvalitatīvi. Mašīnu var pirkt arī kredītā vai lietotu.

Zoe, 05-04-2008 15:40:32
Aijucītis
man arii biezzi uzmaacas doma par to, kaa gribeetu ar adiissanu/tamboreessanu naudinnu pelniit. lai gan darbs man lloti labi atmaksaats, bet nepatiik un cauru dienu par to vien domaaju, kaa gribu iet maajaas un tamboreet! bet saprotu lloti labi, ka to nekad nevareessu realizeet.

ja veelies paardot savus darbinnus, vai esi paeegginaajusi maajas lapu etsy.com?

kate, 06-04-2008 18:22:58
Ingucis, ir nodibinājusi IK, varbūt jums ir vērts visu sākt plānot, sapņot un pēc kāda laika būsiet gatavas.

usne, 04-01-2009 04:11:41
Hei! Sveikas meitenes!Vai te ir kaada zinosha adiitaaja uz Passap e-6000 ar motorinju????
Ilgus gadus adiiju ar Silver Reed, Toyota, Bond un Privileg mashiinaam . Tagad janvaarii dodos pakalj uz Austriju shim aparaatam.Pamaaciiba buus vaacu valodaa, diemzheel. (Anglju valodu es paarvaldu perfrkti).Taapeec jau laikus mekleeju iespeejas apguut, jo paredzu, ka tas process buus ilgs))))

Ruka, 04-01-2009 11:57:52
usne
Bet kāpēc tu gribi pirkt Passapu. Ar ko viņa labāka par Silveru.

[Papildināts: 04:01:2009 12:28:56]

Tā mašīna ir vairāk domāta rūpnieciskai adīšanai, un viņas vairs arī neražo, tātad būs problēmas ar rezerves daļām un meistariem šeit Latvijā. Kad es braucu uz Maskavu pēc savas mašīnas man piedāvāja pirkt Passapu, bet es atteicu tieši tā iemesla dēļ, ka Latvijā viņas nav. Un visi tie raksti kas ir adāmi uz Passapu var izadīt arī ar Silveru. Bet ja tu viņu pērc tikai tapēc ka viņa pati ada tad krievijā pārdod motoru arī priekš Silvera.

usne, 04-01-2009 17:46:17
Nee.Es vinju jau esmu nopirkusi un tikai taapeec, ka tur nav vajadziigi atsvari. Man patiik adiit ar mashiinaam , kuraam nav atsvaru (sinkeru sisteema). Passapam ir daudz vairaak musturu iespeeju, seviskji reljefo rakstu iespeejas. Man ir Silver Reed perfokarshu mashiina un , jaateic, ka silvers ir sameeraa kapriiza mashiina.Taapeec izveeleejos Passapu.Ar rezerves daljaam probleemu nevareetu buut, jo ir daudz iespeeju taas sagaadaat internetaa. Motors man iipashi vajadziigs nav, bet piedaavaatai mashiinai (tai ir 7.seerijas numuri ar lielo keshatminju) tas bija jau apriikojumaa.

[Papildināts: 04:01:2009 17:46:19]

Nee.Es vinju jau esmu nopirkusi un tikai taapeec, ka tur nav vajadziigi atsvari. Man patiik adiit ar mashiinaam , kuraam nav atsvaru (sinkeru sisteema). Passapam ir daudz vairaak musturu iespeeju, seviskji reljefo rakstu iespeejas. Man ir Silver Reed perfokarshu mashiina un , jaateic, ka silvers ir sameeraa kapriiza mashiina.Taapeec izveeleejos Passapu.Ar rezerves daljaam probleemu nevareetu buut, jo ir daudz iespeeju taas sagaadaat internetaa. Motors man iipashi vajadziigs nav, bet piedaavaatai mashiinai (tai ir 7.seerijas numuri ar lielo keshatminju) tas bija jau apriikojumaa.

Kristix, 08-03-2009 22:08:33
Jā bet jautājums vai ko var nopelnīt paliek atklāts. Arī es gribu pirkt adāmmašīnu un ģimene mani grib atrunāt, jo grūti laiku un tā tālāk. Bet ja ada un piedāvā arzemniekiem??? Varbūt tur ir tā zelta ādere???

pekausis, 09-03-2009 16:56:58
Cik daudz līdzīgu domu un pārdzīvojumu, Man ari tā ir ka labprāt būtu mājās un margotu, BET - un es patiesi piekrītu ka adīt šajos laikos vajadzētu no darba brīvajā laikā, un kā saka piepelnīt biezākai sviesta devai vai ikriņiem
Adāmmašina( arī man tādas ir, divas)ir brīnumains agregātiņš ar kuru var skaistas lietas izadīt ja pieprot vēl tamborēt un vispār piemīt māksliniecisks redzējums tad ir superīgi darbiņi!

Kristix, 09-03-2009 18:42:33
Tur jau tā lieta ka nav patstāvīga darba (ir tikai bezdarbs).
Laikam jau tās adītājas kas reāli ko nopelna nesāks te reklamēt - jā ar adīšanu var baigi forši nopelnīt, sāciet tik darboties! Kuram gribas lieka konkurence - īpaši mūsdienās.

pekausis, 10-03-2009 11:07:09
Var jau darīt arī tā - paliec par pašnodarbināto( licenze no Vid)un adi darbiņus tūlīt pavasaris visādi gadatirgi, var piedāvāt arī uz konsignāciju kādos salonos savus darbiņus. Es nedomāju konkurence šeit ir šķērslis jo katrs jau ada personīgi, tāpat kā mākslinieks glezno. Katram savs rokraksts un atceries ka katrai mantai arī savs pircējs

Ruka, 10-03-2009 13:05:59
Kristix
Ja tu domā pirkt mašīnu tikai tāpēc lai pelnītu un no tā dzīvotu tad nau tā vērts. Nopelnīt var tikai tik daudz lai būtu, kā pekausis teica, biezākai sviesta devai. Es personīgi sēžu mājās un nestrādāju un reizēm apnīk no rīta līdz vakaram tikai adīt ,šūt darbus kopā in vispār domāt tikai par adīšanu.

Kristix, 10-03-2009 13:16:41
Es jau arī nedomāju nopelnīt nezkādus milijonus. Es būtu laimīga arī ar 50 latiem mēnesī.
Domāju, ka uz to lietu vajag paskatīties arī no tāda viedokļa - adīt savai ģimenei un pelnīt uz tā rēķina, ka nav jāpērk veikalā dārgi apģērbi.

pekausis, 11-03-2009 17:01:54
Nu ja tik vien kā -tad jāņem droši tā adāmmašinīte. Tas tāpat kā večiem matu griežamā mašinīte noliek uz zināmu augstumu un vico tik padomā cik ātri atpērkas ka nav jāiet pie friziera
Bet pašu vajadzībām vari tak adīt oi cik daudz sākot no mēteļa līdz gultas pārvalkam un logu aizkaram

amfiibija, 16-03-2009 11:02:55
man draudzenes atnes dziju - un tad uzadu - un pamainamies ar sho to
es dodu adiijumu, man dod piem piitu grozinu
savaadaak patreiz nekaa

Tina, 16-03-2009 13:13:20
To sauc par naturālo saimniecību!

Pappija, 23-04-2009 10:38:23
90-tajos gados, kad mainijās situācija mūsu valstī un `pazuda` lielais padomju tirgus, man nācās pārkvalificēties no adītājas par banku darbinieci tieši šī iemesla dēļ, ka pat maizītei ar to darbu vairs nesanāca, lai gan strādāju Daiļradē. LV roku darbs tiek zemu novērtēts, daļēji arī tādēļ, ka mēs jau paši liela daļa esam baigie rokdarbnieki un katrā ģimenē, ja ne paši, tad mammas un vecmāmiņas ada . Ārzemēs to novērtē augstāk, jā, bet kā Tu tajā tirgū tiksi? Ja Tev ir izdomāts ceļš, kā ārzemniekiem savus darbus piedāvāt, tad vari mēģināt, tomēr šobrīd visā pasaulē ir grūti laiki un rūpnieciski ražota masveida produkcija vienmēr būs lētāka nekā Tavs džemperis. Paskaitļo, cik ilgu laiku Tev aizņems viena izstrādājuma izadīšana, sašūšana, cik maksās materiāls, kur to realizēsi, vai nebūs jāmksā arī par tirdzniecības vietu? Saskaiti to visu un paskaties, par kādām cenām šobrīd cilvēki pērk adījumus. Vai nosegsies visas Tavas izmaksas un paliks kaut kas pāri?

amfiibija, 13-05-2009 10:11:53
Pappija
pilnībā piekrītu. ar roku adīts džemps - 30Ls... veikalā - 3Ls
toties kvalitāte... ne salīdzināt.
nopirku adītu jaciņu. 5Ls. smuka. mīksta. elkoņi izdila 2 mēn laikā. kaut gan valkāju nemaz ne tik bieži kā varētu likties...
džemperis ko pati adīju - jau 3 gadu kā jauns....
un te nu vietā teiciens - pēc cenas arī kvalitāte....

annamurina, 19-08-2009 21:22:57
Sveicinātas adītājas! Kādreiz biju adītāja,nu vairs nē,bet ļoti sagribējās kaut ko jaunu uzadīt, sākumā lielu,garu jaku un džemperīti.Dzija ir jau sagādāta, modeļi arī izvēlēti.Ja kāda adītāja vēlas ar mani sadarbotirs,būšu laimīga.Dzīvoju Rīgā.

Ruka, 19-08-2009 22:05:28
annamurina
Kā tu domāji sadarboties? Vēlies lai tev kāds uzada? Es parasti adu visiem kas to vēlās, un varu arī tev.

annamurina, 20-08-2009 22:49:48
Kad mēs varētu satikties?Varbūt uzrakstiet uz annamurina@inbox.lv un sarunāsim konkrētāk.

(c) 2014, www.musturs.lv

Šis forums (c) www.calis.lv, 2003-2006.
(0.125, 0%)